Kullanım Şartları

Web sitemiz www.kemalbasaran.com.tr'ye hoş geldiniz.
SİTEMİZİN SAYFALARI TELİF HAKLARI İLE KORUNMAKTADIR.
Bu web sitesini kullanarak, bu kullanım ve hükümlerin bağlayıcılığını kabul etmektesiniz.Bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesini kullanmayın.

KB'nin önceden yazılı izni olmaksızın bu site ve bu sitenin hiçbir içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz; KB, bu web sitesinde yer alan sayfalara, ticari olmayan ve kişisel kullanımız için yalnızca kendi bilgisayarınızdan erişmeniz ve görüntülemeniz için sınırlı izin verir.
KB önceden bildirmeksizin sitede anlatılan ürünler, hizmetler veya programlar hakkında geliştirme veya değişiklik yapabilir.

KB, bu websitesinin kullanımından doğan hiçbir dolaylı veya doğrudan zarar veya hasarlarda, bilgisayar virüsü, sistem arızası,. iş, gelir veya kar kaybı, verilerin bozulması veya imhası gibi durumlar da dahil olmak üzere, yükümlülük kabul etmez.

Bu web sitesindeki bilgilerde teknik hatalar veya imla hataları olabilir. KB, sitenin içeriğinde herhangi bir zamanda değişiklik veya güncelleme yapabilir. KB, bu web sayfasındaki bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliği konusunda her türlü çabayı göstermesine rağmen, bu bilgilerin kalitesi, doğruluğu ve eksiksizliği hakkında garanti vermemektedir. KB, web sitesini kullanamamaktan veya web sitesinde yer alan bilgilere istinaden doğabilecek hiçbir zarara veya hasara karşı yükümlülük taşımamaktadır.